ASANSÖR KAT KASETLERİ

Bursa Asansör Kat Kasetleri asansör sisteminin kumanda edilebilmesi üzere tasarlanmış ürünlerdir. Bursa Asansör Kat Kasetleri , kabin kasetleri ve kat göstergeleri bu kumanda sisteminin çalışmasında büyük rol oynamaktadırlar.

Bu kasetler kullanılacak Kat veya kabin’e göre özellik değiştirirler. Kat için kullanılan kasetler, kabin içerisinde kullanılan kasetlere oranla daha basit yapıda tasarlanmışlardır.

bursa asansör kat kasetleriFirmamızın çok sayıda kat kaseti tasarımı bulunur. Malzemelerimiz ile binlerce çeşit kumanda kaseti üretmek mümkündür. Asansör bakım aşamasında ise kat kasetleri dâhil tüm yapının bakımı yapılmaktadır.

Ekibimizin, apartman, işyeri ve okul gibi mekânlarda kullanılması üzere ürettiği kat kasetleri daha basit yapıdadırlar. Kat sayısı arttıkça kat kasetlerinin özellikleri de farklılık gösterir.

Bursa Asansör Kat Kasetleri , Eski zamanlarda asansör butonları üretilmediğinden asansörler, kabinlerin içindeki kollar ile hareket ettiriliyorlardı.

Firmamızın size sağladığı gelişmiş kalitedeki butonlarımız sayesinde asansörler insan gayretine gerek duyulmadan kontrol edilebilir durumda.

Bursa Asansör Kat Kasetleri firmamızın esas gayesi siz müşterilerimize daha kaliteli ve konforlu bir deneyim yaşatmaktır.

Ayrıca lüksün ön planda olduğu şık mekânlar için uzman tasarımcılarımız tarafından üretilen estetik yapıda modellerimiz de bulunmaktadır.

Müşteri zevkine uygun olarak ürettiğimiz bu modeller sıklıkla plazalar, konutlar, hastaneler ve otellerde tercih edilirler. Bakımı yapılması gereken bir ürün olmakla birlikte herhangi bir hasar oluşması durumunda müdahalesi yapılmalıdır.

Ürettiğimiz butonlarda herhangi bir bozulma veya kırılma durumu görülmemektedir. Ayrıca,  Kat kasetlerinin yıpranması ve aşınması sonucu kat kasetleri bozulabilir ve tehlikelere yol açabilir.

Bursa Asansör olarak istekleriniz doğrultusunda güvenilir ürünler üretmeye devam ediyoruz.

Bursa Asansör Kat Kasetleri