Bursa Asansör Motor Modelleri asansörün güç kaynağı olan bu modelin sağlamlığı çok önemlidir. Firmamız uzman ekibiyle siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda güçlü motorlar üretmektedirler.

Bursa asansör sisteminin büyük bir parçasını oluşturan motorlar özenle üretilirler. Motorlarda oluşabilecek hasarlar sonucu asansör sistemi aksayabilir.

Bu sorunları en aza indirgemek için çeşitli önlemlerin alınması gerekir. Firmamızın üretim işlemi sırasında motorlar olası tehlikelere karşı güçlendirilmiş olarak yapılırlar ve her türlü ağırlığa karşı dayanıklı olacak şekilde üretilirler.

Firmamızın misyonu sağlam ve dayanıklı ürünler üretmek olduğundan motorlar piyasaya sürülmeden önce uzman ekibimiz tarafından elemeye tabi tutulurlar. Aksayan motorlar elemeden geçemez ve piyasaya sürülemez.

Bursa Asansör Motor Modelleri motorlarımız soğutucu ve yukarı seviyeleme motoru olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Asansörün sıkça durup kalkması nedeniyle motor ısınır. Bu ısınmayı önlemek amacı ile soğutucu motor çeşitlerimizi tavsiye ederiz.

Bazı ürünlerde motor çeşitlilik gösterir. Örneğin; Servis asansörleri geleneksel dişli motorlar ile çalıştırılırlar.

Üretilen motorların yüksek kalitesi nedeniyle bozulma veya duraklama olasılığı çok düşüktür.  Motor üretiminde detayları tam olarak anlayabilmek ve müşteri memnuniyetinden emin olmak amacıyla müşterilerimizle üretim süresi boyunca irtibatta kalırız.

Bursa Asansör Motor ModelleriBursa Asansör Motor Modelleri kurulum aşamasında mutlaka işinin uzmanı kişilerden yardım alınmalıdır.

Geleneksel olarak asansör sistemlerimizde iki bağımsız asenkron motorlar kullanılmaktadır. Asansör motorlarında kalkış döndürme momentinin yüksek, kalkış akımının ise düşük olması için kafes yapısı standart motorlardan farklı olarak dar bakır çubuklar halinde üretilirler. Motor üretimi disiplin gerektiren bir aşamadır.

Sıkı güvenlik kontrollerinden geçmiş olan motorlar modellerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bursa Asansör Motor Modelleri