PDF FORMATINDA İNDİRİLEBİLİR BİLGİLER

indir asansör

Soğuk Çekme Asansör Rayları Teknik Özellikler

indir asansör

İşlenmiş Asansör Rayları Teknik Özellikler

indir asansör

Lazer Kılavuz Ray Montaj Mastarı Teknik Özellikler

indir asansör

Lazer Işınlı Eşdüzlemsellik Cihazı Teknik Özellikler

Bursa Asansör Ray Modelleri asansör kazalarının büyük bir kısmı ray paslanmalarından kaynaklanır. Bu nedenle firmamız mümkün olduğunca güçlü raylar üretmektedirler.

Kabinin dengesiz ve düzensiz yüklenmesi sonucunda aşırı yüklenilen ray, kabini taşıyamaz hale gelir ve bu durum sonucunda tehlike unsurları oluşturabilecek gevşemeler meydana gelir.

Özellikle yük asansörleri kabinde büyük bir ağırlık oluşturduklarından, bu yükü kaldırabilecek ray modelleri tercih edilmelidir. Bursa Asansör sizin için,  kaliteli ve paslanmaya dayanıklı tel modellerini üretir. Uzman ekibimizin ürettiği bu ray modellerinde; kopma, paslanma gibi durumlar görülmez ve ağır yüklere karşı dayanıklılık gösterirler.

Bursa Asansör Ray Modelleri firmamız, size en kaliteli ray modellerini üretmek amacıyla yüksek kalitedeki rayları bir test sürecine tabii tutuyor ve dayanıklılığını ölçüyorlar.

Bu uygulama sonucunda oluşabilecek kaza oranı en aza indirgemiş oluyoruz.

Bu test aşaması zorlu ve sancılı geçen bir dönemdir. Alanında uzman olan ekibimiz size en iyi sonucu vermek üzere çalışıyor ve üretiyorlar.

Bursa Asansör Ray ModelleriMüşteri memnuniyeti firmamız için en önemli hususlardan biridir. Bu nedenle sizden gelen önerileri dikkate alıyor ve firmamızı önerilerinize göre şekillendiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak üzere özel olarak tasarladığımız parçalar bulunmaktadır. Asansör rayları dikkatle seçilmelidir. Yanlış ray seçimi size ve çevrenizdekilere büyük zararlar verebilmektedir.

Kalite ray modellerinde önemli bir unsurdur. Kalitenin sağlanmadığı bir ray modelinin ortalama ömrü yaklaşık 1 senedir.

Bursa Asansör Ray Modelleri raylarda herhangi bir sıkışma yaşatmayan ve yıllarca dayanabilen ray modelleri sayesinde güvenliğinizden emin olabilirsiniz.

Bursa Asansör Ray Modelleri