ENGELLİ ASANSÖRÜ

Bursa engelli asansörü hizmetleri : Dinamik ekibi ve kurumsal çalışma prensibi ile adını duyuran Bursa Asansör hizmet verdiği sektörel alanda daha da ileriye gitmek için ar-ge çalışmalarına süreklilik kazandırmıştır. İnsana verilen önemi kurumsal vizyonuna yansıtan firmamız, dünya çapındaki yenilikleri de sürekli takip halindedir.

Son dönemde özellikle engelli kişiler için geliştirilen asansör sistemleri üstünde çalışan Bursa Asansör, Bursa engelli asansörü alanında gerekli ar-ge çalışmalarını bitirerek sektöre yeni hizmetiyle çıkmaya hazırlanmıştır.

Ülkemizde birçok alanda engelliler için geliştirilen iyileştirmelerin yansımaları yaşam alanları ve yollarda kendini göstermeye başlamıştır. Engelli olmayan insanların bile zorlukla ulaşabildiği yerlere, engellileri düşünerek yeni teknolojiler ışığında araçlar eklemek uzun soluklu profesyonel bilgi birikiminin bir sonucu ve karşılığında aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle yurt dışında engelliler için geliştirilen asansör modelleri, kullanıcının rahatını ve konforunu sağlamak amacıyla oldukça geliştirilirken, ülkemizde de bu anlamda hızlı bir gelişme kaydedilmiştir.

Koltuk tipi, merdiven tipi, dönüşlü değişken eğimli tipleri ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip modellerin Asansör Servisi hizmeti ile de oluşabilecek aksaklık ya da kullanım problemlerine hızlı çözümler üretilmesi mümkün olmuştur.

Bursa engelli asansörü modelleri için teknik olarak daha donanımlı olan servis hizmetimiz ile hızlı ve etkili bir biçimde problemin giderilmesi sağlanmaktadır. Ulaşım açısından başka bir yolu olmayan engelli vatandaşlarımızın hareket özgürlüğünün kısıtlanmaması için geliştirilen modellerin bakımı da bir o kadar önemlidir.

Bursa Asansör sektörü deyince akla gelen ilk firmalardan olmaktan oldukça güven ve gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman referansımız olmuştur.

Böylece sürekli yeniliklere adım atarak, daha fazla müşteri kapasitesini ulaşmış ve bu işi hakkıyla yapan firmalar arasında yerimizi edindik. Asansör konusunda işin uzmanı olduğumuzu, yaptığımız kalbursa engelli asansörüiteli işler sayesinde kolayca anlayabilirsiniz.

Firmamız ürünlerinden biri olan Bursa engelli asansörü hakkında kısaca bilgi verelim. Bu asansörlerde de oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Ürünü kurduracağınız yere uygun nitelikte ürünler tavsiye edilmekte ve bu yönde çalışmalara başlanmaktadır.

Engelli kişiler için, bu asansörler sayesinde engelsiz bir yaşam için kolaylıklar sağlanmaktadır. Dikey engelli platform şeklinde asansörler, Mini pocket ve daha bunun gibi çeşitleri mevcuttur. Şirketimizden daha detaylı bilgileri uzman personellerimizden almanız mümkündür.

Bursa engelli asansörü birde ayrıca yaptığımız ürünler konusunda da asansör servis hizmeti vermekteyiz. Böylece asansörlerinize ait bakımlar yapılmakta ve asansörlerinizin ömrünün daha uzun süreli olması sağlanmaktadır. Bursa asansör firması olarak işimizi çağa uygun standartlarda yapmakta ve bu şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sizlerde asansör kurdurmak istiyor iseniz tam da doğru yerdesiniz. Kaliteli ürünler ve uzman ve deneyimli personel kadromuz ile her daim hizmetinizde olmaktan gurur duyarız. Sizleri de ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için şirketimize ya da sitemize bekliyoruz.

Bursa engelli asansörü