MAKİNE DAİRESİZ ASANSÖR

Bursa Makina Dairesiz Asansör bursa ve çevresinde asansör sektöründe hizmet vermekteyiz. Konutlar ve işyerleri için istenilen ölçülerde asansörlerin imalat, proje, montaj, tamir ve bakım hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Asansör olarak insan asansörü, panoramik asansör, hidrolik asansörler, yük asansörü, araç asansörü, engelli asansörü, hasta asansörü, Bursa Makine Dairesiz Asansör , yürüyen merdiven gibi çeşitlerimizle sektörde yıllardan beri hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Bursa Asansör olarak hizmet verdiğimiz bir başka çeşit asansör türü de Bursa Makine Dairesiz Asansör tabir edilen asansörlerdir. Bu tür asansörlerde, adından da anlaşılacağı üzere makine dairesi bulunmadığı için, bina ve işyerlerine montajı kolay olmaktadır.

Bursa Makine Dairesiz AsansörAsansörlerin makine daireleri çok yer kapladığı için çok zaman bina ve işyeri projelerine uymaz. Bu sorunu ortadan kaldırmak için dişlisiz makineler kullanılan asansörler imal edilmiştir. Bu tür asansörlerde dişli yerine makine disk şeklindedir ve asansör boşluğuna kolaylıkla sığmaktadır. Ayrıca ağırlık bakımından da diğer makinelere oranla yarısı kadar ağırlıktadır.

Bu tür asansörler, hassas kalkış ve duruş sağlar ve daha sessizdir. Diğer asansörlere göre daha verimlidir. Enerji tüketiminde de diğer makinelere göre yüzde 40 oranında tasarruf sağlarlar. Güvenlik açısından da dişli ile çalışan makinelere göre kabinin kontrolü daha kolay sağlanmaktadır. Genelde alışveriş merkezleri, yolcu terminalleri, çok katlı mağazalar tarafından tercih edilmektedirler.

Bursa Asansör olarak her tür asansör işlerinizde hizmetinizdeyiz. İnternet sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Bursa asansör bu konuda deneyimli ekipman ve kaliteli personel kadrosu ile her daim hizmetinizdedir. Şirket olarak her daim en iyisine doğru koşarak adımlar ile ilerlemekteyiz ve işimizi en iyi şekilde teknolojiye uygun şekilde sürekli gelişime açık biçimde devam ettirmekten onur duymaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti oldukça önem taşımaktadır ve en büyük referansımızdır.

Bursa asansör firmamıza ait birkaç üründen sizlere bahsedelim. Oldukça kullanışlı olan makine dairesiz asansör seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.  Bu ürünler kaliteli kayışlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin dişlileri ayrı bir yağlama gerektirmez. Ayrıca oldukça uzun ömürlü olmalarından kaynaklı tercih edilen modeller arasında yerlerini almaktadırlar. Sizlerde katlı ya da az katlı dairelerinize bu seçeneği uygulattırabilirsiniz.

Bursa Makina Dairesiz Asansör de yine dairesiz asansörler gibi makine yardımı ile çalışarak, kayışlar yardımı ile harekete geçerler.

Firmamızın tecrübelerinden yararlanarak sizler de bu konuda daha geniş kapsamlı bilgilere şirketimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Biz Bursa’da hizmet veren ve bu sektörün öncü kuruluşlarından biri olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Bursa asansör olarak her daim daha iyiye doğru çok hızlı adımlar ile yolumuza sağlam bir şekilde devam etmekteyiz. Güler yüzlü ve sektöründe oldukça uzman olmuş personel kadromuz sayesinde, işlerinizi güvenle firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Bursa Makina Dairesiz Asansör