YÜK ASANSÖRLERİ

Bursa ağır malzemelerin taşındığı fabrika, depo ve alışveriş merkezi gibi iş yerlerinde kullanılabilen, işletmenin ihtiyacına göre yük taşıma kapasiteleri farklılaştırılabilen yük asansörleri, ihtiyaca uygun şekilde kapı şekli, tavan yüksekliği gibi özellikleri farklılaştırılabilerek Bursa Asansör tarafından hizmetinize sunulmaktadır.

Makineli veya hidrolik olarak en ağır şartlarda en etkili şekilde çalışan Bursa Yük Asansörlerimiz, firmamızın kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerine uygun olarak ihtiyacınıza uygun ve size özel olarak hizmetinize sunulmaktadır. Bursa Yük Asansörlerimizin etkinliği ve verimliliği sayesinde işletmenizin maliyetleri açısından da tasarruf sağlayabilir,

Her mekanik alette olduğu gibi Bursa Yük Asansörlerinin de yıpranma ve aşınma gibi mekanik olumsuzluklara karşı periyodik bakım ve kullanım hataları ve yetersiz bakım gibi insan kaynaklı hatalara karşı periyodik olmayan bakımları da yine kalitesiyle hizmetinize sunulmaktadır. Bu bakımlarla asansörünüzün performansı ve ömrü uzayacak, etkili ve düşük maliyetle çalışacaktır. işlerindeki tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızın farkını göreceksiniz.

Firmanızın ihtiyacına özel, en ağır şartlarda en etkili biçimde çalışabilen Bursa için ve bu asansörlerin performansını ve ömrünü arttırmak için şart olan bakım hizmetleri için tecrübe, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetinizdedir. İşletmenizin devamlılığı için hayati öneme sahip olan yük asansörlerinizi, uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olan Bursa Asansöre emanet edebilirsiniz.

bursa yük asansörleriTeknolojinin gelişmesiyle günlük yaşantımızda ihtiyaç haline gelen bazı araçlara ihtiyaç duymaktayız. İhtiyacımız olan araçlardan biri de asansörlerdir.

Bursa canlıların ve yüklerin bir yerden bir yere çıkartılıp indirmesini sağlayan günümüzde elektronik parçalardan meydana gelmiş elektrik ile çalışan araçtır.

Bizde bu ihtiyaç haline gelen araçları işleyişinden yük amaçlı kullanılan asansör ve bakımlarından bahsedeceğiz

Asansör işleyişi;

Asansörler monte edildikten sonra 2 yol izlenmeli
1)Revizyon
2)Bakım

Revizyon ve bakım asansör çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Asansör çeşitleri;

-Araç asansörleri
-Sedye asansörleri
-Panoramik asansörler
-Hidrolik asansörler
-İnsan asansörleri
-Yürüyen merdivenler
-Yemek asansörleri
-Engelli asansörleri
-Dış cephe asansörleri ve
-Bursa şeklindedir.

Yük için kullanılan asansörler şahıs eşliğinde yükün taşınma amacıyla kullanılan bir asansör çeşididir. Otopark, depo, alışveriş merkezleri, depo gibi taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılır.

Bu tür asansörlerde konfor ve hız değil kapasite önemlidir. Bu sebeple kapasitenin artırılması için palanga sistemler kullanılır. Bu asansör çeşitleri 500 kg den 10.000 kg taşıma kapasitesine sahip olarak üretilir.

Yük amaçlı asansörlerin de kendi içinde türleri vardır.

-Makaslı
-Halatlı
-Pistonlu
-Rampalı olarak adlandırılan yük taşıma amacı ile tasarlanmış asansör türlerindendir.

faaliyetleri arasında yer alan ve özellikle yük amaçlı asansörler için büyük önemi olan asansör bakım işleyişi de periyodik olarak yapılmaktadır.

bursa