bursa asansör revizyon yapan firmalar_003Uzun yıllardır siz müşterilerimiz için en ideal asansör sistemlerini tasarlıyor ve beğenilerinize göre şekillendiriyoruz.

Firmamızın misyonu, kaliteli ve dayanıklı ürünler üretebilmektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sizin şikâyetlerinizi göz önünde bulundurarak her geçen gün daha da iyi hale geliyor.

Bursa Asansör olarak uzman ekibimizin tasarımlarını siz müşterilerimiz ile paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Kurulduğumuz an itibari ile sizin istekleriniz ve firmamızda eksik gördüğünüz özellikler bizim için ders niteliğinde oldu. Başarma isteğimiz ve azmimiz sayesinde bugün bulunduğumuz yerdeyiz.

Büyük şirketler ve özel kurumlar gibi birçok alanda kullanılması üzere kaliteli asansör parçaları üretmekteyiz. Yıllardır içerisinde olduğumuz bu sektördeki artıları ve eksileri çok iyi bilmekteyiz.

Şikâyet oranını en aza indirgemek ve memnuniyetinizi sağlamak amacıyla sizin tavsiyelerinizden yola çıkarak hazırladığımız ürünler birçok kez denetlenirler.

Üretim aşamamızda ekibimiz özgün ve gelişen çağa uygun tasarımlar yapmaktadır. Firmamız müşteri düşünceleri ile işlerini yürüten bir firmadır. Müşteri memnuniyeti bizim için önem arz eder.

Yenilikçi yapımız nedeniyle dünyadaki teknolojik değişimlere karşı duyarlı ve dikkatliyizdir. Dünyadaki değişimden esinlendiğimiz ürünlerimizden biri de Makine dairesiz asansörlerdir.

Makine dairesiz asansörler, yapı olarak geleneksel asansörler ile farklılık gösterirler. Bu asansör tipinin motoru %40’a kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Birçok dünya ülkesi ürünü yağsız olması ve çevre kirliliği tehlikesi yaratmaması nedeniyle tercih etmektedir. Asansör modellerimiz üstün kontrol teknikleri ile eşsiz duruş hassasiyeti gösterirler.

En esas amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve isteklerinize cevap verebilmektir.