OTOMATİK ASANSÖR KAPILARI

YARI OTOMATİK ASANSÖR KAPILARI

Bursa Asansör Kapı Modelleri güvenliği ön planda tutan firmamız, insan hareketlerine karşı hassasiyet gösteren asansörlere sahiptir. Neredeyse tüm çok katlı binalarda değişik yapıdaki asansörlerle karşılaşırız. Bu denli sık kullanılan bir ürün için hazırlanan güvenlik önlemleri en üst düzeyde olmalıdır.

Bursa asansör kabinlerinin her katta durması gerektiğinden kapıya ihtiyaçları vardır. Bu kapılar, el ile açılan, yarı otomatik, elle açılan ve kapanan, tam otomatik olmak üzere türlere ayrılırlar. Bursa Asansör Kapı Modelleri seçimi asansörün kullanım şekli ve çıkacağı kat sayısına göre seçilmelidir. Kapılar kısa zamanda açılıp kapanmalı ve insanlara kapıdan geçme süresi verilmelidiBursa Asansör Kapı Modellerir. Belirli zaman aralıklarıyla hasarı önlemek amacı ile kapı ve asansör revizyonu yapılmalıdır.

Firmamız asansör kapılarına bağlı olarak meydana gelebilecek kazaları en aza indirgemek üzere kaliteli malzemeden üretilirler.

Bursa Asansör Kapı Modelleri güçlendirilmiş demir ile yapılmışlardır. Manüel olarak açılabilen kapılar bulunur fakat otomatik kapılar en çok tercih edilen ürünlerimizdendir. Asansörleri taşıyacakları yüke göre şekillendirmek en önemli unsurdur.

Asansörün taşıyacağı yük türü dahi kapı seçiminde önemli bir rol oynar. Firmamız size dayanıklı kapılar sunar. Binlerce modelimiz arasından zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Üretim aşamasında sizin memnuniyetinizi sağlamak üzere kapıları sizden gelen öneri ve istekler doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Kapıların yapım süresi boyunca siz müşterilerimiz ile irtibat halindeyizdir. Belirli prensipler ile ürettiğimiz kapı modellerimizde hata payı çok düşüktür.

Bursa Asansör Sizin istekleriniz üzerine dayanıklı kapı modellerimizi üretmeye devam ediyor.

Bursa Asansör Kapı Modelleri